Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με …ηχορύπανση και έλεγχο σε κάδο απορριμμάτων «μπήκε» το 2018.
Όπως καταγράφει το trikalanews.gr δεν υπήρξε σήμερα πρώτη ημέρα του έτους, κάποια γέννηση στο Μαιευτήριο Τρικάλων και στην Μαιευτική Κλινική του Νοσοκομείου Τρικάλων, οπότε παραμένουμε σε …αναμονή για το πρώτο βρέφος της χρονιάς.
Στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Τρικάλων, το 2018 «μπήκε» σήμερα στις 11.25 το πρωί με μια εντολή εξακρίβωσης πυρκαγιάς σε κάδο απορριμμάτων χωρίς τελικά να χρειαστεί επέμβαση.
Στην Αστυνομική Διεύθυνση Τρικάλων, το νέο έτος ήρθε νωρίτερα στις 3 τα ξημερώματα, όταν υπήρξε καταγγελία για ηχορύπανση αναστημάτων όπου έγινε ο σχετικός έλεγχος.