Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σεμινάριο με ελεύθερη είσοδο για τους επαγγελματίες του κλάδου διοργανώνει η εταιρία Χασιώτης, σε συνεργασία με το Σωματείο Ψυκτικών Π.Ε. Τρικάλων. Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4 Απριλίου, στις 5 το απόγευμα, στο Art Gallery Hotel στα Τρίκαλα.
Τα θέματα που θα παρουσιαστούν είναι τα εξής
• FGASΝΕΑ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ
• ΠΡΟΙΟΝΤΑEMERSONΜΕ ΝΕΑ ΨΥΚΤΙΚΑ ΥΓΡΑ
• ΝΕΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ EMERSON
• ALCO CONTROLS
• COPELAND DIGITAL
Η είσοδος είναι ελεύθερη για τους επαγγελματίες του κλάδου.