Ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία για την Υπεροχή Τρικάλων η κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος της Β’Εθνικής futsal καθώς κατέκτησε την 1η θέση της βαθμολογίας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.