Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Αύριο η τελετή παράδοσης-παραλαβής οχήματος για τις ανάγκες του Νοσηλευτικού Ιδρύματος.
Σε ανακοίνωση του Νοσοκομείου Τρικάλων, αναφέρονται τα εξής:
«Αύριο στις11 το πρωί, θα πραγματοποιηθεί στο Νοσοκομείο Τρικάλων, η τελετή παράδοσης – παραλαβής ενός νέου σύγχρονου επιβατικού οχήματος, δωρεά από την «Αγροτική Εταιρική Σύμπραξη – Βιομηχανία Γάλακτος Τρικάλων ΤΡΙΚΚΗ Α.Ε», για τις ανάγκες του Νοσοκομείου.
Το νέο αυτό όχημα, θα διατεθεί για την υλοποίηση πρωτοβάθμιων υγειονομικών προγραμμάτων πρόληψης για όλο τον Νομό, που διενεργούνται από το Τμήμα Επισκεπτών Υγείας του Νοσοκομείου μας.
Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Τρικάλων, ευχαριστεί θερμά από καρδιάς την Αγροτική Εταιρική Σύμπραξη – Βιομηχανία Γάλακτος Τρικάλων ΤΡΙΚΚΗ Α.Ε καθώς επίσης και τον Διευθύνοντα Σύμβουλο και Πρόεδρο της Ένωσης Τρικάλων κ. Λιούτα Αχιλλέα, για την ευγενική του χορηγία»