Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στις φλόγες τυλίχθηκε εν κινήσει καρτ που συμμετείχε σε αγώνα στην Πάτρα.
Άμεση ήταν η αντίδραση Πυροσβεστικής και ΕΚΑΒ, που έφτασαν στο σημείο, με τον 21χρονο οδηγό του καρτ να σώζεται γιατί φορούσε κράνος και ειδική φόρμα και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Πατρών όπου νοσηλεύεται εκτός κινδύνου για την ζωή του.