Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων ν. Τρικάλων σε συνεργασία με την Ε.Π.Ο. παρέδωσε στο Δημαρχείο Πύλης 32 παλέτες με μπουκάλια νερού 1,5 λίτρου για τους πληγέντες συμπολίτες μας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.