Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε επί της Οδού Μετεώρων.
Μηχανή που κινούνταν στον δρόμο παρέσυρε πεζό και στο σημείο κατέφθασε μετά από ειδοποίηση ασθενοφόρο που τους μετέφερε στο Νοσοκομείο Τρικάλων για την παροχή πρώτων βοηθειών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.