Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ένας από τους πολλούς Τρικαλινούς που βρέθηκαν χθες στο συλλαλητήριο της Αθήνας και ο Περιφερειακός Σύμβουλος Απόστολος Κολίτσας.
Επειδή τον ξέρουμε πολύ καλά ως χαρακτήρα και γνωρίζουμε τις απόψεις του, δύσκολο να πιστέψουμε πως ο νεαρός Περιφερειακός Σύμβουλος μπορεί να είναι … «φασίστας» ή … «ακραίος» με βάση τις «ταμπέλες» που μπήκαν για όσους συμμετείχαν στο συλλαλητήριο, σε μια επιεικώς απαράδεκτη τακτική «στοχοποίησης» προσώπων και καταστάσεων…