Ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Καρδίτσας και το Διοικητικό Συμβουλίου εκφράζουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια στους νεοεκλεγέντες Βουλευτές του νομού μας, κκ Τσιάρα Κων/νο, Κωτσό Γεώργιο, κα Σκόνδρα Ασημίνα και κο Λάππα Σπύρο, τους ευχόμαστε μια εποικοδομητική θητεία και τους διαβεβαιώνουμε ότι στηρίζουμε όλες τις θέσεις που προάγουν την υγιή επιχειρηματικότητα και την ανάπτυξη του τόπου.
Για το ΔΣ
Ο Πρόεδρος
ΝΤΕΝΙΣΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.