Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθησαν στα Τρίκαλα από Αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙΑΣ της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων, 27χρονος και 42χρονος.
Κατά τον έλεγχο των Αστυνομικών, βρέθηκαν στην κατοχή τους, συσκευασία με μικροποσότητα χασίς και αυτοσχέδιο τσιγάρο μείγματος χασίς και καπνού.
Επίσης, συνελήφθη στην περιοχή των Τρικάλων από Αστυνομικούς της ίδιας Υπηρεσίας, 28χρονος, διότι κατά τον αστυνομικό έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε ένα τσιγάρο μείγματος χασίς και καπνού.