Συνελήφθη στον Βόλο από Αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Βόλου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Μαγνησίας, 33χρονος σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για κατοχή χασίς.
Ο 33χρονος, εντοπίστηκε σε ΙΧΕ αυτοκίνητο ιδιοκτησίας του, να κατέχει συσκευασία με ποσότητα χασίς, βάρους 153,58 γραμμαρίων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.