Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η υποψήφια βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας κα Παπακώστα – Παλιούρα Κατερίνα, σε συνέχεια των επαφών με συντοπίτες και συντοπίτισσες του Νομού που ήδη έχει αναπτύξει, αύριο Σάββατο 29 Ιουνίου θα επισκεφτεί:
Πρωί:
• Κλεινοβός – Ιερός Ναός Αγ. Αποστόλων Πέτρου και Παύλου
• 11:30 – Καλογριανή
• 12:00 – Γλυκομηλιά
• 12:30 – Χρυσομηλιά
• 13:00 – Παλαιοχώρι
• 13:30 – Αηδόνα
Απόγευμα:
• 19:00 – Σαρακίνα
• 19:45 – Βυτουμά
• 20:15 – Περιστέρα
• 20:45 – Θεόπετρα
• 21:15 – Αύρα
• 21:45 – Βασιλική