Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνεχίζεται αύριο η προσπάθεια που ξεκίνησε το Σώμα Ελληνικού Οδηγισμού (ΣΕΟ) Τρικάλων.
Στα γραφεία του Σατωβριάνδου 8 (δίπλα στο Μαιευτήριο), συγκεντρώνονται είδη προς ενίσχυση των πληγέντων στην Μάνδρα Αττικής.
Από τις 2 το μεσημέρι έως τις 5 το απόγευμα όσοι θέλουν μπορούν να στηρίξουν αυτή την προσπάθεια αλληλεγγύης του ΣΕΟ Τρικάλων.