Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Περισσότερο καλοκαίρι παρά φθινόπωρο θυμίζει (και) σήμερα το καιρικό σκηνικό.
Συνεχίζεται και σήμερα το …καλοκαιρινό καιρικό σκηνικό στα Τρίκαλα με αίθριο καιρό.
Σύμφωνα με τους Μετεωρολόγους, οι άνεμοι θα πνέουν δυτικοί –βορειοδυτικοί 3 με 5 μποφόρ και η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 17 ως και 36 (!!) βαθμούς Κελσίου.