Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η Ένωση Αστυνομικών υπαλλήλων Τρικάλων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να συγχαρεί για μια ακόμη φορά τους συναδέλφους του Τ.Α. Τρικάλων καθώς και τους συναδέλφους που συμμετείχαν στην επιχείρηση από τις υπόλοιπες πόλεις της χώρας.
Μετά από ατελείωτες ώρες εργασίας πέραν του ωραρίου και παρά τις όποιες ελλείψεις σε υλικοτεχνικό εξοπλισμό, κατάφεραν να βάλουν τέλος στην δράση εγκληματικής οργάνωσης, σε πανελλήνιο επίπεδο αυτή την φορά.
Αναλυτικά το δελτίο τύπου της ΓΕΠΑΔ Θεσσαλιας
Για μια ακόμη φορά αποδεικνύεται ότι οι συνάδελφοι μοχθούν καθημερινά με αυταπάρνηση και ηρωισμό, για την προστασία της κοινωνίας και της χώρας μας από το οργανωμένο έγκλημα ώστε να αισθάνεται ο πολίτης ασφαλής.
Ως Ένωση ήμασταν και θα είμαστε δίπλα στους συναδέλφους επιζητώντας από την πολιτεία να διαθέσει τους αναγκαίους πόρους για τον εκσυγχρονισμό της Ελληνικής Αστυνομίας και την θωράκιση του Έλληνα αστυνομικού από τους καθημερινούς κινδύνους!!!
Με τιμή
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος: Αναγνώστου Ιωάννης
Ο ΓΕΝ. Γραμματέας: Μητσικός Λάμπρος