Συνελήφθησαν χθες (04-11-2019) το απόγευμα στο Βόλο, από αστυνομικούς του Τμήματος δίωξης Ναρκωτικών Βόλου, ένας 31χρονος και ένας 37χρονος, διότι στην κατοχή του πρώτου βρέθηκαν μικροποσότητες κάνναβης και ναρκωτικών δισκίων, ενώ στην κατοχή του δεύτερου βρέθηκε μικροποσότητα ηρωίνης. Οι ναρκωτικές ουσίες κατασχέθηκαν.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.