Συνελήφθη σήμερα τις πρώτες πρωινές ώρες στους Σοφάδες, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκληματικότητας Ο.Π.Κ.Ε. Καρδίτσας, ένας 48χρονος, διότι κατελήφθη να κατέχει μία νάιλον συσκευασία με ακατέργαστη κάνναβη, βάρους 31,6 γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.