Συνελήφθη, χθες το μεσημέρι σε περιοχή του Δήμου Νοτίου Πηλίου, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Νοτίου Πηλίου, ένας αλλοδαπός, διότι σε βάρος του εκκρεμεί απόφαση του Μονομελούς Εφετείου Κακουργημάτων Δυτικής Μακεδονίας, για παράβαση της νομοθεσίας περί ναρκωτικών, με ποινή φυλάκισης -3- ετών, -6- μηνών και -26- ημερών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.