Συνελήφθησαν, χθες το απόγευμα σε περιοχή της Αγιάς, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκληματικότητας (Ο.Π.Κ.Ε.) Λάρισας, δύο ημεδαποί άνδρες, διότι κατά τον έλεγχο σε Ι.Χ. επιβατικό αυτοκίνητο, κατελήφθησαν να κατέχουν μικροποσότητες κάνναβης, συνολικού βάρους -1,9- γραμμαρίων, οι οποίες κατασχέθηκαν.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.