Συνελήφθη, χθες (25-10-2022) το πρωί στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρικάλων, μία
ημεδαπή, διότι σε βάρος της εκκρεμούσαν -2- αποφάσεις του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Πειραιώς, για
φοροδιαφυγή, με ποινές φυλάκισης -3- ετών η καθεμία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.