Συνελήφθη χθες το πρωί στο Βόλο, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Βόλου, ένας ημεδαπός, διότι σε βάρος του εκκρεμεί Διάταξη του κ. Εισαγγελέα Πρωτοδικών Βόλου, προς έκτιση ποινής φυλάκισης -1- έτους, η οποία του επιβλήθηκε με απόφαση του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Βόλου, για ενδοοικογενειακή σωματική βλάβη και ενδοοικογενειακή απειλή.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.