Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την θλίψη του εξέφρασε ο Νικος Σακκάς για την απώλεια του Σωτήρη Βαΐου
Τη βαθύτατη θλίψη του για τον θάνατο του εργαζόμενου του Δήμου Τρικκαίων, Σωτήρη Βαΐου, εκφράζει με μήνυμά του ο Δήμαρχος Τρικκαίων Νίκος Σακκάς.
«Είναι οδυνηρές οι στιγμές να αποχαιρετούμε έναν ευσυνείδητο εργαζόμενο, έναν νέο άνθρωπο, που μας άφησε τόσο νωρίς, με σημαντική προσφορά στον τομέα των
Τεχνικών Υπηρεσιών, όπου εργαζόταν», σημειώνει ο κ. Σακκάς. Επισήμανε, δε, ότι «τις ώρες αυτές της θλίψης εκφράζω τα συλλυπητήριά μου στους οικείους του».