Ο Δήμαρχος Φαρκαδόνας Σπυρίδων Αγναντής με αφορμή τον θάνατο της 14χρονης μαθήτριας από την Οιχαλία, εκφράζει την βαθύτατη θλίψη του και τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένειά της άτυχης κοπέλας, η οποία τόσο άδικα και πρόωρα έφυγε από τη ζωή. Εύχεται δύναμη και κουράγιο στους οικείους της να αντιμετωπίσουν τον χαμό τους παιδιού τους.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.