Η βλάβη που άφησε στο σκοτάδι ένα μεγάλο μέρος του κέντρο της πόλης ο λόγος των έργων του ΔΕΔΔΗΕ
Μια βλάβη στο δίκτυο ηλεκτροδότησης έφερε και πάλι περιπέτειες στην Γαριβάλδη αφού ξεκίνησαν και πάλι να σκάβουν, αυτή τη φορά τα συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ.
Έτσι, ο πολύπαθος δρόμος, όπως κατέγραψε σήμερα το πρωί το Trikalanews.gr ξανά μπήκε σε φάση …ανάπλασης με τα έργα να ξεκινούν από τα πεζοδρόμια στη διασταύρωση με την οδό Βύρωνος.
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/02/94e2d0a9-302a-47d1-97ee-dd69a5f37da5-1024x857.jpg)