Συνελήφθησαν, χθες το βράδυ στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρικάλων, -2- ημεδαποί, ένας άνδρας και μία γυναίκα, διότι κατά τον έλεγχο κατελήφθησαν να κατέχουν από κοινού -1- νάιλον συσκευασία με κάνναβη, βάρους -10,7- γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.