Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με απόφαση της 5 ΥΠΕ συντονιστής κλιμακίων ΚΟΜΥ -ΕΟΔΥ για το Νομό Τρικάλων ορίστηκε ο Ιωάννης Κουτσονάσιος.
Ο κ. Κουτσονάσιος είναι Διευθυντής Γενικής Ιατρικής και υπεύθυνος του εμβολιαστικού κέντρου Πύλης.
Εν ενεργεία Δημοτικός σύμβουλος Πύλης και πρώην Αντιδήμαρχος Υγείας .
Έχει εργαστεί για 5 χρόνια στο Εθνικό κέντρο επιχειρήσεων υγείας του Υπουργείου Υγείας .