Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Αναμμένα τα φώτα μέρα μεσημέρι στην κεντρική πεζογέφυρα των Τρικάλων.
Όπως κατέγραψε το trikalanews.gr ο εορταστικός διάκοσμος της πόλης των Τρικάλων, δεν έχει ακόμη …συντονιστεί, με αποτέλεσμα να υπάρχουν φώτα αναμμένα στην κεντρική πεζογέφυρα των Τρικάλων ακόμη και μέρα μεσημέρι.
Μάλλον από την χαρά τους που φωτίζουν και πάλι οι συγκεκριμένοι φανοστάτες δεν λένε να σβήσουν ούτε την ημέρα…
Λίγο οικονομία πρέπει να γίνει να μην γκρινιάζει πάλι ο Δήμαρχος και να ζητά …δάνειο για αγορά λαμπτήρων για «εξοικονόμηση ενέργειας» όταν βλέπει την «λυπητερή» της ΔΕΗ…