Ένα συγκινητικό αλλά και κεφάτο reunion οργανώνεται στην Καλαμπάκα
Οι Απόφοιτοι του έτους 1994 του Γενικού και Τεχνικού Λυκείου (ΕΠΑΛ) Καλαμπάκας, διοργανώνουν συνάντηση – Reunion, το Σάββατο 29 Ιουνίου 2024, τριάντα (30) ολόκληρα χρόνια από την αποφοίτηση!
Καλούνται όλοι οι συμμαθητές να παρευρεθούν στην Ταβέρνα-Εστιατόριο «ΠΟΛΥΖΟΣ» στην Καλαμπάκα, ώρα 21:00 για μια βραδιά, γεμάτη με αναμνήσεις, μουσική, χορό και διασκέδαση.
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/06/445107242_10228962726684406_2880762350373324206_n-1024x1024.jpg)