Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Επιστολή-πρόσκληση έλαβε ο Δήμαρχος Πύλης Κώστας Μαράβας.
Με την επιστολή, καλείται να βρεθεί στην ετήσια εκδήλωση του ΣΕΓΑΣ
βραβεύσεων αθλητών και προπονητών που πρωταγωνίστησαν στον χώρο του κλασικού αθλητισμού την χρόνια που πέρασε.
Στην ίδια εκδήλωση θα τιμηθεί και ο Δήμος Πύλης, ως αναγνώριση της στήριξης που προσφέρει στην διοργάνωση του ΣΕΓΑΣ του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ανωμάλου δρόμου στο Αθλητικό κέντρο «Σκαμνιές» στην Τοπική Κοινότητα Πηγής.