Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Εφέδρων Αξιωματικών Νομού Καρδίτσας σας προσκαλεί στον εορτασμό του προστάτη του, μάρτυρα Αγίου Νικήτα που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου στο Μητροπολιτικό ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Καρδίτσας.
Σύνδεσμος Εφέδρων Αξιωματικών Νομού Καρδίτσας