Διεξήχθη στη Λάρισα
Την τρίτη θέση κατέκτησαν τελικά οι ενήλικες του Ασκληπιού σήμερα στον μικρό τελικό που έγινε στην Λάρισα, κερδίζοντας με 3-0 σετ την ομάδα της Ολύμπιας Λάρισας.
Δυστυχώς χθές Σάββατο δεν μπόρεσαν να κάμψουν την αντίσταση του Απολλώνειου, χάνοντας με 2-3 σετ στο ΔΑΚ Κατσιμίδου. Έτσι το πρωτάθλημα κατέκτησε ο Σπάρτακος Λάρισας, κερδίζοντας τον Απολλώνειο με 3-0 σετ στον μεγάλο τελικό.
ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ: (ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΟΒΑΙΟΣ), ΚΑΤΟΥΝΑ ΣΤΕΛΛΑ (ΑΡΧΗΓΟΣ), ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΛΑΦΑΥΖΗ ΜΑΡΩ, ΑΓΑΠΙΟΥ ΠΕΠΗ, ΜΑΛΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΚΑΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΥΡΟΙΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ.
![](https://www.trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2024/05/%CE%95%CE%9D%CE%97%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%95%CE%A3-2024-%CE%92-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalavoice.gr/wp-content/uploads/2024/05/%CE%95%CE%9D%CE%97%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%95%CE%A3-2024-%CE%94-459x1024.jpg)