Παρουσία του Αντιδημάρχου Καθημερινότητας & Καθαριότητας κ. Βασιλείου Τσίκαρη, ο Α.Ο. Τζιούρτζιας Ασπροποτάμου έκοψε την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα το βράδυ του Σαββάτου στο κατάστημα BOZIAKAS OIL στον Γάβρο Καλαμπάκας με ευχές για μια καλή πορεία στο πρωτάθλημα και υγεία για όλους!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.