Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την ερχόμενη Δευτέρα στις 5 το απόγευμα, καλούνται στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων από τον ΓΑΣ Τρικάλων «Ο ΖΕΥΣ» οι αθλήτριες και αθλητές της ακαδημίας και των αγωνιστικών τμημάτων του συλλόγου καθώς και όσα παιδιά ενδιαφέρονται να ασχοληθούν με τα αγωνίσματα του στίβου.
Εκεί λάβουν οδηγίες για την νέα αγωνιστική χρονιά και να καθοριστούν οι ώρες των προπονήσεων, τόσο της ακαδημίας άθλησης όσο και των αγωνιστικών κατηγοριών.
Πληροφορίες στον Γιάννη Κοντονάσιο τηλ. 6973992837.