Μέλι στάζει το στόμα της για τον σύντροφό της
Στα Τρίκαλα βρέθηκε χθες, Κυριακή, το απόγευμα για την παρουσίαση του βιβλίου της η γνωστή δημοσιογράφος και υποψήφια ευρωβουλευτής με την ΝΔ, Ελεονώρα Μελέτη.
Κατά τη διάρκεια της ομιλίας της, δεν ήταν λίγες οι φορές που αναφέρθηκε στον συντοπίτη σύζυγό της, τον οποίο «ανέβασε» στα ύψη με τα λόγια της.
Συγκεκριμένα, όπως καταγράφει το Trikalanews.gr, κατά τη διάρκεια συνομιλίας με το κοινό η Ελεονώρα ανέφερε μεταξύ άλλων ότι οι γυναίκες πρέπει να σταματήσουμε να ανταγωνιζόμαστε η μία την άλλη, φέρνοντας ως παράδειγμα τον άνδρα της ζωής της λέγοντας: “Τι την νοιάζει την άλλη αν ο Τρικαλινός μου άνδρας που είναι και κούκλος είναι και πέντε χρόνια μικρότερος; ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!
Αχ αυτός ο έρωτας…