Οι τελευταίες εξελίξεις στον ΑΟ Τρίκαλα αναγκάζουν τον Παναγιώτη Μαντζανά να αναλάβει δραστικά μέτρα. Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες ο Τρικαλινός επιχειρηματίας τις επόμενες ώρες αναμένεται να ανακοινώσει διπλή συμφωνία. Τόσο με τον Κώστα Καρακούση οσο και με τον Θωμά Κυπαρίσση.
Ο παλαίμαχος διεθνής ποδοσφαιριστής και πρώην τεχνικός διευθυντής του ΑΟΤ και της ΑΕΛ αναμένεται να επιστρατευθεί άμεσα. Γνωρίζει πρόσωπα και καταστάσεις στους κυανέρυθρους καθώς έχει συνεργαστεί επί Γιαλιά με αρκετούς ποδοσφαιριστές των Τρικάλων
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.