Με πανηγυρικό Εσπερινό στο νεόδμητο Ιερό Παρεκκλήσιο του Αγίου Χριστοφόρου, στον περίβολο του Ι.Ν. Αγίου Νεκταρίου Μπάρας, τιμά για άλλη μια χρονιά το Αστικό ΚΤΕΛ Τρικάλων, τον προστάτη Άγιό του.
Ο Εσπερινός θα τελεστεί αύριο στις 7.30 το απόγευμα και από τις 7 το απόγευμα θα εκτελούνται συνεχή δρομολόγια του μίνι μπας προς το Παρεκκλήσι, με δωρεάν μεταφορά των προσκυνητών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.