Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η γνωστή παροιμία βρίσκει εφαρμογή μεταξύ Δήμου Τρικκαίων και τηλεοπτικού σταθμού «Ε».
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr στα Τρίκαλα θα βρεθεί τηλεοπτικό συνεργείο του «Ε» μαζί με καλλιτέχνες, προκειμένου στο χώρο του «Μύλου των Ξωτικών» να πραγματοποιήσει τηλεοπτικά γυρίσματα για τις ανάγκες του χριστουγεννιάτικου τηλεοπτικού εορταστικού προγράμματος.
Με τον τρόπο αυτό, επωφελείται και ο Δήμος Τρικκαίων που θα προσφέρει στο κοινό του «Μύλου των Ξωτικών» ένα μουσικό πρόγραμμα χωρίς ιδιαίτερη οικονομική επιβάρυνση…