Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για την επόμενη τριετία 2017 – 2020, ο Σ/χης (Ε.Μ.) ε.α. Βασίλειος Ζιώζιας, θα είναι ο νέος Πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου του Παραρτήματος Τρικάλων της Ένωσης Απόστρατων Αξιωματικών Στρατού (Ε.Α.Α.Σ), καθώς επιλέγει και διορίζεται μαζί με τους κάτωθι οι οποίοι υπέβαλλαν αιτήσεις για τη συμμετοχή τους στο νέο Δ.Σ. της Ε.Α.Α.Σ. Τρικάλων και είναι οι κάτωθι:
1. Πρόεδρος Σχης (Ε.Μ.) ε.α. Βασίλειος Ζιώζιας
2. Αντιπρόεδρος Α/νχης (Δ.Β.) ε.α. Παναγιώτης Γιώτης
3. Μέλη Ανθνόμος (ΕΛΑΣ) Παναγιώτης Τριανταφύλλου, Λ/γός (ΠΖ), ε.α. Γεώργιος Παλλαντζάς και Τ/χης (ΠΖ), ε.α. Ευάγγελος Σύρρος.