Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το ερχόμενο Σάββατο 19 Αυγούστου στις όχθες του Πορταϊκού Ποταμού στη γέφυρα «Καμάρα» ο Α.Ο. Πύλης «ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ» διοργανώνει το 7ο River Party.
Σε συνέχεια όλων των προηγούμενων επιτυχημένων εκδηλώσεων, οι διοργανωτές έβαλαν τα δυνατά τους για να διοργανώσουν ένα Party με πολλές εκπλήξεις, τραγούδι και το κέφι να χτυπάει κόκκινο.