Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Κάθε άλλο παρά ομάδα θύμιζαν οι παίχτες του Α.Ο. Τρίκαλα στο σημερινό αγώνα στα Χανιά αντιμετωπίζοντας τον Κισσαμικό για το πρωτάθλημα της Football League.
Στο πρώτο ημίχρονο το 0-0 δεν προμήνυε τι θα ακολουθούσε στο 2ο ημίχρονο, όπου οι παίχτες των Τρικάλων δέχθηκαν 3 τέρματα και φυσικά δεν σκόραραν…
Με τον τρόπο αυτό και ειδικά με την «εικόνα» που δείχνει η ομάδα, μόνο ως …ανέκδοτο φαντάζει ότι μπορεί να διεκδικήσει την άνοδο στα «σαλόνια» του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (Πέτρος Στοΐλας): Αποστολίδης, Πάνο, Χιντζίδης, Λεάντρο, Βέρτζος, Μάκος, Τσιάρας (75′ Ανδρεόπουλος), Γροντής (61′ Ν’ Λουντούλου), Γιαννιτσάνης, Ζγκούρη (75′ Ντακόλ), Σαχινίδης.