Δηλώσεις ενόψει της εκτός έδρας αναμέτρησης των Τρικάλων Καλάθι στα Γρεβενά αλλά και για τη διαδικασία των πλέι οφ, παραχώρησε ο φόρουμ της ομάδας, Γιάννης Μπαβάτσικος.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.