Συνελήφθησαν σήμερα (29-07-2021) τις μεταμεσονύχτιες ώρες στο Βόλο, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Βόλου, δύο άνδρες ελληνικής υπηκοότητας, διότι, κατά τον έλεγχο, επιβαίνοντες σε δίκυκλη μοτοσικλέτα, κατελήφθησαν να κατέχουν ποσότητα κάνναβης βάρους -2,08- γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.