Συνελήφθη στην Καρδίτσα από Αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Αστυνομικής Διεύθυνσης Καρδίτσας, 59χρονος σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για διακίνηση κοκαΐνης.
Ο 59χρονος, αντιλαμβανόμενος τον επικείμενο αστυνομικό έλεγχο, πέταξε στο έδαφος συσκευασία με κοκαΐνη, βάρους 31,7 γραμμαρίων.
Η προαναφερόμενη ποσότητα κοκαΐνης, καθώς και 2 κινητά τηλέφωνα που βρέθηκαν στην κατοχή του δράστη, κατασχέθηκαν.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.