Συνελήφθη στον Βόλο από Αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκληματικότητας Βόλου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Μαγνησίας, 25χρονος, σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για παράβαση του Νόμου περί ναρκωτικών.
Κατά τον έλεγχο των Αστυνομικών, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν, 9 συσκευασίες με ποσότητες κοκαΐνης, συνολικού βάρους 2,03 γραμμαρίων, συσκευασία με ποσότητα MDMA, βάρους 70,44 γραμμαρίων, φιαλίδιο με ποσότητα LSD σε υγρή μορφή, βάρους 6,02 γραμμαρίων, 70 ναρκωτικά δισκία, χωρίς την απαιτούμενη ιατρική συνταγή, το χρηματικό ποσό των 100 ευρώ και κινητά τηλέφωνα.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.