Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ξεκίνημα με πολλά μετάλλια και γεμάτοι εμπειρίες οι αθλητές του Α.Σ. Τρικάλων.
Διοργανώθηκε από την ελληνική ομοσπονδία πάλης το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου στο Ολυμπιακό κέντρο της πάλης Άνω Λιοσίων, το πανελλήνιο παιδικό τουρνουά ελληνορωμαϊκής και ελευθέρα πάλης, γεννηθέντες 2004 έως 2012, με τους αθλητές του συλλόγου μας αγωνιζόμενοι, να κερδίζουν τις εντυπώσεις κατακτώντας 12 μετάλλια με 5 (Πρώτες) 6 (Δεύτερες) και 1 (Τρίτη) θέση κάνοντας μας περήφανους για την εμφάνιση τους.
Στους αγώνες συμμετείχαν οι εξής παλαιστές. Νικόλαος Μότσιος (2ος) Ανδρέας Κλημενώβ (3ος) Πέτρος Τρέλλης (1ος) Θωμάς Τρέλλης(1ος) Δημήτρης Θάνος (1ος) Κωνσταντίνος Αργυρίου (2ος) Σωτήρης Μπακόπουλος (2ος) Στέλιος Ψωμάς (2ος) Μαργαρίτης Καζάλας (1ος) Θεοδώρα Αργυρίου (1η) Ευαγγελία Ψωμά (2η) Βασιλική Κλημενώβ (2η).
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά τόσο για την αγωνιστικότητα τους όσο και για το ήθος τους από το Δ.Σ και τους προπονητές Βασίλη Μότσιο και Χρήστο Κατσαρό και ευχές για καλή συνέχεια στην νέα αγωνιστική χρονιά.
Α.Σ. Τρικάλων