Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την ετήσια χοροεσπερίδα – κοπή πίτας διοργανώνουν τα μέλη του Σωματείου Μηχανοσιδηρουργών και Αλουμινοκατασκευαστών Ν. Τρικάλων το Σάββατο 20 Ιανουαρίου στις 8.30 το βράδυ.
Η εκδήλωση θα γίνει στο κέντρο διασκέδασης «Τζάκι» στον Παλαιόπυργο. Θα ακολουθήσουν βραβεύσεις συναδέλφων που έχουν συνταξιοδοτηθεί και πλούσια μουσικοχορευτική βραδιά.