Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Από την Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας και Κτηνιατρικής της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων ανακοινώθηκε ότι έγινε η αποστολή προς την υπηρεσία του ΟΠΕΚΕΠΕ των απαραίτητων δικαιολογητικών για την 3η πληρωμή του έτους 2013 της Δράσης 2.1 (Προστασία των ευαίσθητων στα νιτρικά περιοχών ).
Οι καταστάσεις πληρωμής αφορούν 7 παραγωγούς ενταγμένους στην 5ετία
της δράσης.
Το ύψος του ποσού πληρωμής συνολικά ανέρχεται σε 21.124,76 ευρώ.