Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 72 ετών, έφυγε από την ζωή η Δάφνη Μανώλη και κηδεύεται αύριο Σάββατο στις 4.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Ζωοδόχου Πηγής Σαραγίων Τρικάλων.
Η εκλιπούσα, αφήνει πίσω τα παιδιά της Νικόλαο και Ιωάννα, αδέλφια και ανίψια.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.