Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 89 ετών η Τρικαλινή Ιωάννα Χουλιάρα και κηδεύεται σήμερα Κυριακή 7 Ιανουαρίου στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής στην Αηδόνα Καλαμπάκας
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω την κόρη της Ειρήνη Οικονόμου και τον εγγονό της Βάϊο Χουλιάρα.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Τζέλης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους,