Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 85 ετών η Τρικαλινή συνταξιούχος Δικαστικός Ειρήνη Ζαχομήτρου – Κατσιάνη και κηδεύεται αύριο Τρίτη 16 Ιανουαρίου στις 4 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Ζωοδόχου Πηγής Σαραγίων Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 3.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Όλγα Κατσιάνη και Γεώργιο Αργυρόπουλο, Αναστάσιο Κατσάνη και Τατιάνα Σπακ, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.